ARCHIVO HISTÓRICO

Ficha Equipo

  • Inicio
  • Plantilla
  • Clasificación
  • Calendario
  • Crónicas

Jugadores

Tercera Catalana Grup 14

JCasaFueraGoles Pt
GEPGEPfavcont
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1CF Bellpuig3213311034762875
2FC Rialp321142917752165
3CF Ponts321304746762664
4CF Bellvis321214728585060
5CF Arbeca32944836735158
6CF Pobla de Segur311052638604256
7CE Escola F Tarrega3211245210664052
8CF Solsona32935629564050
9CF Bellcairenc327553410526439
10CF Vallfogona32557377577236
11CD Oliana327373311486336
12Miralcamp CF327371511426332
13CE San Guim326292510486031
14UE Guissona B325483212406230
15CF Tora317371214438129
16CF Tornabous324492411397226
17CE La Fuliola32431012143010420

Calendario liga final

Jornada 01
CF Pobla de Segur00descansa
CF Tornabous00CF Ponts
CF Solsona10Miralcamp CF
UE Guissona B32CE San Guim
CE Escola F Tarrega10FC Rialp
CE La Fuliola03CF Vallfogona
CF Arbeca00CD Oliana
CF Bellvis02CF Bellpuig
CF Tora03CF Bellcairenc
Jornada 02
descansa00CF Tora
CF Ponts12CF Pobla de Segur
Miralcamp CF33CF Tornabous
CE San Guim02CF Solsona
FC Rialp40UE Guissona B
CF Vallfogona14CE Escola F Tarrega
CD Oliana20CE La Fuliola
CF Bellpuig73CF Arbeca
CF Bellcairenc53CF Bellvis
Jornada 03
descansa00CF Ponts
CF Pobla de Segur51Miralcamp CF
CF Tornabous04CE San Guim
CF Solsona20FC Rialp
UE Guissona B12CF Vallfogona
CE Escola F Tarrega20CD Oliana
CE La Fuliola14CF Bellpuig
CF Arbeca22CF Bellcairenc
CF Tora30CF Bellvis
Jornada 04
CF Ponts40CF Tora
Miralcamp CF00descansa
CE San Guim01CF Pobla de Segur
FC Rialp32CF Tornabous
CF Vallfogona02CF Solsona
CD Oliana40UE Guissona B
CF Bellpuig10CE Escola F Tarrega
CF Bellcairenc41CE La Fuliola
CF Bellvis24CF Arbeca
Jornada 05
CF Ponts40Miralcamp CF
descansa00CE San Guim
CF Pobla de Segur10FC Rialp
CF Tornabous23CF Vallfogona
CF Solsona20CD Oliana
UE Guissona B13CF Bellpuig
CE Escola F Tarrega51CF Bellcairenc
CE La Fuliola03CF Bellvis
CF Tora21CF Arbeca
Jornada 06
Miralcamp CF30CF Tora
CE San Guim10CF Ponts
FC Rialp00descansa
CF Vallfogona20CF Pobla de Segur
CD Oliana32CF Tornabous
CF Bellpuig11CF Solsona
CF Bellcairenc22UE Guissona B
CF Bellvis06CE Escola F Tarrega
CF Arbeca51CE La Fuliola
Jornada 07
Miralcamp CF31CE San Guim
CF Ponts21FC Rialp
descansa00CF Vallfogona
CF Pobla de Segur31CD Oliana
CF Tornabous01CF Bellpuig
CF Solsona10CF Bellcairenc
UE Guissona B21CF Bellvis
CE Escola F Tarrega10CF Arbeca
CF Tora32CE La Fuliola
Jornada 08
CE San Guim42CF Tora
FC Rialp40Miralcamp CF
CF Vallfogona04CF Ponts
CD Oliana00descansa
CF Bellpuig21CF Pobla de Segur
CF Bellcairenc51CF Tornabous
CF Bellvis10CF Solsona
CF Arbeca15UE Guissona B
CE La Fuliola21CE Escola F Tarrega
Jornada 09
CE San Guim02FC Rialp
Miralcamp CF22CF Vallfogona
CF Ponts20CD Oliana
descansa00CF Bellpuig
CF Pobla de Segur60CF Bellcairenc
CF Tornabous12CF Bellvis
CF Solsona01CF Arbeca
UE Guissona B12CE La Fuliola
CF Tora22CE Escola F Tarrega
Jornada 10
FC Rialp70CF Tora
CF Vallfogona00CE San Guim
CD Oliana11Miralcamp CF
CF Bellpuig21CF Ponts
CF Bellcairenc00descansa
CF Bellvis10CF Pobla de Segur
CF Arbeca21CF Tornabous
CE La Fuliola12CF Solsona
CE Escola F Tarrega50UE Guissona B
Jornada 11
FC Rialp40CF Vallfogona
CE San Guim13CD Oliana
Miralcamp CF01CF Bellpuig
CF Ponts90CF Bellcairenc
descansa00CF Bellvis
CF Pobla de Segur11CF Arbeca
CF Tornabous20CE La Fuliola
CF Solsona01CE Escola F Tarrega
CF Tora10UE Guissona B
Jornada 12
CF Vallfogona21CF Tora
CD Oliana15FC Rialp
CF Bellpuig20CE San Guim
CF Bellcairenc30Miralcamp CF
CF Bellvis10CF Ponts
CF Arbeca00descansa
CE La Fuliola34CF Pobla de Segur
CE Escola F Tarrega50CF Tornabous
UE Guissona B10CF Solsona
Jornada 13
CF Vallfogona44CD Oliana
FC Rialp21CF Bellpuig
CE San Guim10CF Bellcairenc
Miralcamp CF12CF Bellvis
CF Ponts32CF Arbeca
descansa00CE La Fuliola
CF Pobla de Segur21CE Escola F Tarrega
CF Tornabous10UE Guissona B
CF Tora26CF Solsona
Jornada 14
CD Oliana52CF Tora
CF Bellpuig30CF Vallfogona
CF Bellcairenc03FC Rialp
CF Bellvis21CE San Guim
CF Arbeca41Miralcamp CF
CE La Fuliola06CF Ponts
CE Escola F Tarrega00descansa
UE Guissona B13CF Pobla de Segur
CF Solsona11CF Tornabous
Jornada 15
CD Oliana01CF Bellpuig
CF Vallfogona11CF Bellcairenc
FC Rialp11CF Bellvis
CE San Guim01CF Arbeca
Miralcamp CF00CE La Fuliola
CF Ponts30CE Escola F Tarrega
descansa00UE Guissona B
CF Pobla de Segur31CF Solsona
CF Tora12CF Tornabous
Jornada 16
CF Tora14CF Bellpuig
CF Bellcairenc11CD Oliana
CF Bellvis11CF Vallfogona
CF Arbeca12FC Rialp
CE La Fuliola11CE San Guim
CE Escola F Tarrega31Miralcamp CF
UE Guissona B14CF Ponts
CF Solsona00descansa
CF Tornabous11CF Pobla de Segur
Jornada 17
CF Bellpuig11CF Bellcairenc
CD Oliana02CF Bellvis
CF Vallfogona14CF Arbeca
FC Rialp70CE La Fuliola
CE San Guim03CE Escola F Tarrega
Miralcamp CF10UE Guissona B
CF Ponts31CF Solsona
descansa00CF Tornabous
CF Pobla de Segur02CF Tora
Jornada 18
descansa00CF Pobla de Segur
CF Ponts20CF Tornabous
Miralcamp CF34CF Solsona
CE San Guim23UE Guissona B
FC Rialp30CE Escola F Tarrega
CF Vallfogona72CE La Fuliola
CD Oliana14CF Arbeca
CF Bellpuig32CF Bellvis
CF Bellcairenc11CF Tora
Jornada 19
CF Tora00descansa
CF Pobla de Segur21CF Ponts
CF Tornabous00Miralcamp CF
CF Solsona11CE San Guim
UE Guissona B01FC Rialp
CE Escola F Tarrega22CF Vallfogona
CE La Fuliola03CD Oliana
CF Arbeca32CF Bellpuig
CF Bellvis21CF Bellcairenc
Jornada 20
CF Ponts00descansa
Miralcamp CF42CF Pobla de Segur
CE San Guim24CF Tornabous
FC Rialp30CF Solsona
CF Vallfogona11UE Guissona B
CD Oliana21CE Escola F Tarrega
CF Bellpuig50CE La Fuliola
CF Bellcairenc13CF Arbeca
CF Bellvis40CF Tora
Jornada 21
CF Tora03CF Ponts
descansa00Miralcamp CF
CF Pobla de Segur40CE San Guim
CF Tornabous03FC Rialp
CF Solsona31CF Vallfogona
UE Guissona B41CD Oliana
CE Escola F Tarrega25CF Bellpuig
CE La Fuliola22CF Bellcairenc
CF Arbeca01CF Bellvis
Jornada 22
Miralcamp CF03CF Ponts
CE San Guim00descansa
FC Rialp01CF Pobla de Segur
CF Vallfogona72CF Tornabous
CD Oliana03CF Solsona
CF Bellpuig30UE Guissona B
CF Bellcairenc02CE Escola F Tarrega
CF Bellvis40CE La Fuliola
CF Arbeca42CF Tora
Jornada 23
CF Tora31Miralcamp CF
CF Ponts32CE San Guim
descansa00FC Rialp
CF Pobla de Segur22CF Vallfogona
CF Tornabous15CD Oliana
CF Solsona11CF Bellpuig
UE Guissona B13CF Bellcairenc
CE Escola F Tarrega70CF Bellvis
CE La Fuliola21CF Arbeca
Jornada 24
CE San Guim30Miralcamp CF
FC Rialp00CF Ponts
CF Vallfogona00descansa
CD Oliana11CF Pobla de Segur
CF Bellpuig10CF Tornabous
CF Bellcairenc10CF Solsona
CF Bellvis31UE Guissona B
CF Arbeca21CE Escola F Tarrega
CE La Fuliola10CF Tora
Jornada 25
CF Tora30CE San Guim
Miralcamp CF03FC Rialp
CF Ponts32CF Vallfogona
descansa00CD Oliana
CF Pobla de Segur11CF Bellpuig
CF Tornabous12CF Bellcairenc
CF Solsona14CF Bellvis
UE Guissona B22CF Arbeca
CE Escola F Tarrega21CE La Fuliola
Jornada 26
FC Rialp11CE San Guim
CF Vallfogona22Miralcamp CF
CD Oliana11CF Ponts
CF Bellpuig00descansa
CF Bellcairenc10CF Pobla de Segur
CF Bellvis20CF Tornabous
CF Arbeca33CF Solsona
CE La Fuliola10UE Guissona B
CE Escola F Tarrega41CF Tora
Jornada 27
CF Tora22FC Rialp
CE San Guim22CF Vallfogona
Miralcamp CF10CD Oliana
CF Ponts21CF Bellpuig
descansa00CF Bellcairenc
CF Pobla de Segur11CF Bellvis
CF Tornabous03CF Arbeca
CF Solsona50CE La Fuliola
UE Guissona B00CE Escola F Tarrega
Jornada 28
CF Vallfogona03FC Rialp
CD Oliana24CE San Guim
CF Bellpuig11Miralcamp CF
CF Bellcairenc11CF Ponts
CF Bellvis00descansa
CF Arbeca22CF Pobla de Segur
CE La Fuliola33CF Tornabous
CE Escola F Tarrega20CF Solsona
UE Guissona B30CF Tora
Jornada 29
CF Tora22CF Vallfogona
FC Rialp20CD Oliana
CE San Guim11CF Bellpuig
Miralcamp CF42CF Bellcairenc
CF Ponts01CF Bellvis
descansa00CF Arbeca
CF Pobla de Segur22CE La Fuliola
CF Tornabous10CE Escola F Tarrega
CF Solsona20UE Guissona B
Jornada 30
CD Oliana21CF Vallfogona
CF Bellpuig10FC Rialp
CF Bellcairenc53CE San Guim
CF Bellvis31Miralcamp CF
CF Arbeca21CF Ponts
CE La Fuliola00descansa
CE Escola F Tarrega24CF Pobla de Segur
UE Guissona B22CF Tornabous
CF Solsona52CF Tora
Jornada 31
CF Tora31CD Oliana
CF Vallfogona16CF Bellpuig
FC Rialp10CF Bellcairenc
CE San Guim32CF Bellvis
Miralcamp CF02CF Arbeca
CF Ponts50CE La Fuliola
descansa00CE Escola F Tarrega
CF Pobla de Segur32UE Guissona B
CF Tornabous32CF Solsona
Jornada 32
CF Bellpuig30CD Oliana
CF Bellcairenc11CF Vallfogona
CF Bellvis20FC Rialp
CF Arbeca21CE San Guim
CE La Fuliola04Miralcamp CF
CE Escola F Tarrega13CF Ponts
UE Guissona B00descansa
CF Solsona40CF Pobla de Segur
CF Tornabous22CF Tora
Jornada 33
CF Bellpuig30CF Tora
CD Oliana21CF Bellcairenc
CF Vallfogona30CF Bellvis
FC Rialp22CF Arbeca
CE San Guim72CE La Fuliola
Miralcamp CF30CE Escola F Tarrega
CF Ponts12UE Guissona B
descansa00CF Solsona
CF Pobla de Segur21CF Tornabous
Jornada 34
CF Bellcairenc23CF Bellpuig
CF Bellvis52CD Oliana
CF Arbeca61CF Vallfogona
CE La Fuliola06FC Rialp
CE Escola F Tarrega00CE San Guim
UE Guissona B11Miralcamp CF
CF Solsona01CF Ponts
CF Tornabous00descansa
CF Tora00CF Pobla de Segur

Calendario liga regular

CF Solsona 1-0 Miralcamp CF

2014-09-06

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : D.

Crónica :


Miralcamp CF 3-3 CF Tornabus

2014-09-14

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : D.

Crónica :


CF Pobla de Segur 5-1 Miralcamp CF

2014-09-21

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : D.

Crónica :


CF Ponts 4-0 Miralcamp CF

2014-10-04

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : D.

Crónica :


Miralcamp CF 3-0 CF Tora

2014-10-11

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : D.

Crónica :


Miralcamp CF 3-1 CE San Guim

2014-10-19

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : D.

Crónica :


FC Rialp 4-0 Miralcamp CF

2014-10-26

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : D.DAHBI FATHELLAH

Crónica : Mal partit del Miralcamp ajudat per un àrbitre incompetent, DAHBI FATHELLAH, personatges així no tendiren que arbitrar, targetes, faltes, amonestacions, “chuleria” un cumul de desproposits que acaven afectat al nervis de jugadors, no em perdut bàsicament per la seva culpa però ajuda molt, fa temps que aquest “señor” en te posat el dit al ull, per lo demes molt, “fair paly” nostre y del Rialp, molt bona acollida i bon companyerisme, en fi Rialp 4 Miralcamp 0


Miralcamp CF 2-2 CF Vallfogona

2014-11-01

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : D.RUIZ TELLEZ, JUAN JOSE

Crónica : El Miralcamp que es relaxa en el segon temps, un penal en contra i un gol en pròpia porta, a punt de costar-li el partit, un empat a dos no es un bon resultat per els locals que mereixien mes, el Vallfogona a estat un bon rival creant ocasions de gol que ha controlar el porter local Perez, el 2-0 Boadella 1-0 42’ Naamane 20 46’reflexa el domini del Miralcamp en el primer període, el penal però Alaman 2-1 76’ a donat ales als visitants que a les acabances del partit pressionava per igualar el marcador que han aconseguit de manera ben estranya, Nicusor 2-2 89’ en un gol en pròpia porta, res a pogut fer el Miralcamp en el temps restant i prou que ho ha intentat.


Miralcamp CF 0-1 CF Bellpuig

2014-11-15

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : D. Casey

Crónica : Estranya actuació arbitral quant en els últim minut del partit Miralcamp-Belluig, concedeix un gol als visitants en clar fora de joc i expulsa a dos jugadors locals (vermella i doble amonestació) per protestar una falta, llàstima de final d’un bon partit per ambdós equips, equilibri en el marcador i en el bon joc desplegat en els en els 89 minuts, nomes aquest incident ha trencat la bona harmonia desenvolupada fins al final, amb el resultat de 0-1 acaba doncs el partit amb molt mal gust de boca ja no pel resultat que no reflexa el que em vist al terreny de joc, sinó per la enèsima dolenta actuació arbitral que esta sofrint el Miralcamp


Miralcamp CF 1-2 CF Bellvis

2014-11-29

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : D.ALVAREZ CONTRERAS, SANTI

Crónica : El Miralcamp a fet mans i mànigues per empatar un partit que se li ha posat molt costa amunt sobret tot en el primer temps ja, que el Bellvís s’avança al marcador amb un gol de: Mesalles 0-1 34’ i un segon gol de: Horra 0-2 51’ es notava al Bellvís mes ben posicionat que els del Miralcamp en un joc dispers i sense concreció, el locals reaccionen i lluiten per aconseguir algun golet mes, no ha pogut ser, Nicusor 1-2 75’ amb el seu gol deixa el marcador en un 1-2 la pluja torrencial que ha fet acte de presencia a manca de 30 minuts del final i la m’erma d’efectius que sofreix el Miralcamp per les injustes sancions imposades sense xo ni arri, ja que el jugadors apartats no herent els autors, ni cap membre de l’equip, dels fets que cels imputen, ha fet la resta.


CF Arbeca 4-1 Miralcamp CF

2014-12-14

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : D.SANCHEZ XUCLA, DAVID

Crónica : El Miralcamp que ha estat sempre dintre del partit i no es mereixia aquest resultat, amb actuacions arbitrals així no es pot jugar, dos gols amb fora de joc, protestat per amb dos equips i massa interrupcions sen volta solta, 10 targetes inclosa una de vermella per l’entrenador fan bo aquest comentari, l’Arbeca pot ser a ha estat millor en atac i defensa, però el Miralcamp ha plantat cara i ha tingut nombrosos ocasions de gol, un empat seria mes just, a pesar del resultat 4-1 bon debut del porter del Miralcamp Mihai.


Miralcamp CF 0-0 CE La Fuliola

2014-12-20

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : D.RUIZ TELLEZ, JAIME

Crónica : El Miralcamp es consola amb un empat davant del cuer La Fuliola, es veia venir, fins a nou jugadors, no han pogut sortir al terreny de joc, entre baixes i sancions, prou han tingut que lluitar els locals amb aquest onze titular sense recanvis, per mantenir el tipo, mal partit per els dos cuers, empat a cero gols que deixa la calcificació com estava


Miralcamp CF 1-2 CF Bellvis

2015-01-01

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : D.

Crónica : El Miralcamp a fet mans i mànigues per empatar un partit que se li ha posat molt costa amunt sobret tot en el primer temps ja, que el Bellvís s’avança al marcador amb un gol de: Mesalles 0-1 34’ i un segon gol de: Horra 0-2 51’ es notava al Bellvís mes ben posicionat que els del Miralcamp en un joc dispers i sense concreció, el locals reaccionen i lluiten per aconseguir algun golet mes, no ha pogut ser, Bargalló 1-2 75’ amb el seu gol deixa el marcador en un 1-2 la pluja torrencial que ha fet acte de presencia a manca de 30 minuts del final i la m’erma d’efectius que sofreix el Miralcamp per les injustes sancions imposades sense xo ni arri, ja que el jugadors apartats no herent els autors, ni cap membre de l’equip, dels fets que cels imputen, ha fet la resta.


CE Escola F Tarrega 3-1 Miralcamp CF

2015-01-10

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : D. PALAU TARTALO, FERRAN

Crónica : Quaranta i dos minuts a tardat el Tàrrega a trencar el empat a un gol que ha aconseguit Iñigo al minut 38 en un bona primera part del Miralcamp, lo que ha passat desprès i ja en el segon temps es que els visitants han aguantat l’empenta de un bons locals que han aconseguit dos gols mes i no desmereix el seu lloc en la calcificació, el Miralcamp podia si mes no empatar el partit, mèrits han fet, l’actitud de l’equip i l’encertat Víctor en la porteria, però en el minuts finals, es notaven el torrons i la manca de forma física, amb tot, bon partidet i BON ANY NOU A TOTHOM


Miralcamp CF 1-0 UE Guissona B

2015-01-17

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : D.ALEGRE LOPEZ, SERGIO

Crónica : El Guissona dona els tres punts al Miralcamp en únic gol en pròpia porta, fruit de la pressió que els locals han exercit durant tot el primer temps, altra cosa ha estat el segon període on el domini ha estat molt mes altern, el Miralcamp que ha intentat ampliar el marcador que no s’ha mogut a pesar del nombroses ocasions de gol d’ambdós equips, neutralitzades per les bones intervencions dels dos porters, el Miralcamp arrossega una manca de preparació física que es nota molt als acabaments dels partits i que cal solucionar urgentment per allunyar-se de la zona perillosa i evitar el sofriment “ in extremis “ en moltes ocasions.


Miralcamp CF 3-4 CF Solsona

2015-01-17

Alineación local :

Alineación visitante :

. . 0 , . . 0 , . . 0 , . . 0 , . . 0

Arbitro : D.

Crónica : Bones vibracions del Miralcamp en el començament de la segona volta, el Solsona que anant sempre per davant en el marcador s`emporta els tres punts en un resultat de 3-4 0-1 CONTRERAS BARDÉS, FERRAN (16') 1-1 GRUSTAN LAHUERTA, JAUME (32') 1-2 MORENO CASES, JOSE MARIA (49') 2-2 FAJARDO TAIXA, SERGI (59') 2-3 NICUSOR , DORU (75') 2-4 PARCERISA ALBACETE, ALBERT (87') 3-4 BARGALLÓ PLAZA, RAMON (90') I no reflexa lo que ha succeït en el terreny de joc, ja que un empat hauria estat lo mes just si el Miralcamp no hagués trencat l’equilibri en al marcador, al fer-se un gol amb pròpia porteria, res ha estat el mateix a partir d’aleshores, el desànim local a fet que a pesar de les nombroses ocasions de gol del Miralcamp que feia molt de temps que no marcava tres gols en un partit la sort també juga i avui ho ha fet a favor del Solsona.


Miralcamp CF 3-4 CF Solsona

2015-01-24

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : D.Cesc Vila Gasso

Crónica : Bones vibracions del Miralcamp en el començament de la segona volta, el Solsona que anant sempre per davant en el marcador s`emporta els tres punts en un resultat de 3-4 0-1 CONTRERAS BARDÉS, FERRAN (16') 1-1 GRUSTAN LAHUERTA, JAUME (32') 1-2 MORENO CASES, JOSE MARIA (49') 2-2 FAJARDO TAIXA, SERGI (59') 2-3 NICUSOR , DORU (75') 2-4 PARCERISA ALBACETE, ALBERT (87') 3-4 BARGALLÓ PLAZA, RAMON (90') I no reflexa lo que ha succeït en el terreny de joc, ja que un empat hauria estat lo mes just si el Miralcamp no hagués trencat l’equilibri en al marcador, al fer-se un gol amb pròpia porteria, res ha estat el mateix a partir d’aleshores, el desànim local a fet que a pesar de les nombroses ocasions de gol del Miralcamp que feia molt de temps que no marcava tres gols en un partit la sort també juga i avui ho ha fet a favor del Solsona.


CF Tornabous 0-0 Miralcamp CF

2015-02-01

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : D.RIBES GRIMALDOS, JOSE MA

Crónica : El vent va marcar el joc d’ambdós equips , en el primer temps el Tornabous va tenir el vent en contra i es va limitar a defensar-se de les embranzides del Miralcamp, en la represa es van girar les tornes també amb el vent com a protagonista, bona actitud dels jugadors del Miralcamp que es van emportar un puntet que bona falta ens feia.


Miralcamp CF 0-0 CF Pobla de Segur

2015-02-07

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : D.

Crónica : Partit ajornat


Miralcamp CF 0-3 CF Ponts

2015-02-28

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : BARNILS DELGADO, PAU

Crónica : El Miralcamp no afluixa davant d’un Ponts que ha pressionat durant tot el partit , el visitants inauguren el marcador un minut abans del descans, gol psicològic de Terre, en la represa els locals, molt condicionats per la parcial actuació arbitral amb un reguitzell de targetes que desorienten al mes pintat, encaixa encara dos gol mes Plaza i Jovell no vull dir que l’actuació arbitral condiciones el resultat final, lo millor del partit d’avui ha estat els ànims tramesos al jugador Sisco (foto equip) per la rapida recuperació que el mantindrà e ben segur fora de competició fins al final de la temporada. ENDAVANT SISCO


CF Tora 3-1 Miralcamp CF

2015-03-07

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : D. FAJARDO VICTORIA, JORG

Crónica : No serà per manca de pressió i bon joc que el Miralcamp ha perdut a Tora per 1-3, el primer temps ha estat igualat per amdosnequips, en la represa dos matines gols han marcat el signe del partit, en el minut el Tora a fet el 3-0, el gol del honor GRUSTAN LAHUERTA, JAUME (92') del Miralcamp a les postrimerías del encontre, últimamente els segons temps mai han estat bons pel Miralcamp, llàstima perquè de bona actitud no els en ha faltat als del Pla.


CE San Guim 3-0 Miralcamp CF

2015-03-14

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : D.

Crónica :


Miralcamp CF 0-3 FC Rialp

2015-03-21

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : D. HADAREAN, BOGDAN IONUT

Crónica : El Miralcamp resisteix 60 minuts davant d’un potent Rialp, en un terreny de joc com un fangar impracticable, els tres gols en el segon temps demostren el domini visitant en el marcador 3-0 gols: doblet de Frisan 62’ 75’ i Buhai 87’, els locals que han tingut molt bona actitud i lluitat durant tot el partit, un empat àuria estat molt mes gratificant, les segones parts no son mai bones per el Miralcamp, però els del Pallars estant mes bregats a jugar en aquestes condicions a mes que el bon lloc que ocupen a la classificació no es casualitat


CF Vallfogona 2-2 Miralcamp CF

2015-03-28

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : D.DAHBI, FATHELLAH

Crónica : Un punt a Vallfogona i es un punt d’inflicció, en la tendència de l’equip cap a munt, Vallfogona ens porta sort i aquest puntet (que podien ser molt be tres) demostra com ha jugat, el Miralcamp fora de casa, mes agressiu i fort en defensa, il•lusió no ha faltat i això es veu en la cara de tots en acabar el partit, cansats però contents, els golets fruit de les dues noves incorporacions Mohamet, Bouba i Hamri (a la porteria) felicitar a l’equip i cos tècnic i a l’afició que ens acompanya, i especialment aquests nouvinguts per reforçar-nos, així ho esperem


Miralcamp CF 1-0 CD Oliana

2015-04-11

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : D.ALVAREZ CONTRERAS, SANTI

Crónica : Bon partit del Miralcamp i raquític resultat de 1-0 el primer temps els locals s’avancen al marcador amb un gol de penal transformat per Villalba 22’ però l’Oliana aguanta la pressió local, però no aconsegueixen moure el marcador cap dels dos equips, en la represa, el Miralcamp insisteix davant de la porteria de l’Oliana, però no encerta tot intenta-ho repetidament i ha dies que l’esfèric no vol entrar, es per això que el resultat se’ns fa curt i com sempre passa en aquestes ocasions s’acaba patint, tot i el domini local també en aquest període


Miralcamp CF 4-2 CF Bellcairenc

2015-04-25

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : D.

Crónica : TRIOMF PER L’ESPERANÇA Miralcamp, CF 4 Bellcairenc CF 2 Un bon partit de futbol es el que ens han deixat els dos contendents, presentant un vistos joc de control de posicions en un camp que no estava per fer floritures, el Bellcairenc va sortir dominant el mig del camp, fins que l’equip local es va imposant en el terreny, i en el minut 28 amb l’expulsió del porter visitant el domini va ser mes intens, fruit d’aquest domini varen venir 2 gols rapits, minuts 31 i 37 obra de Mahamadou, resultat en que va finalitzar la 1ª. part. En la represa i de forma molt ràpida el Bellcairenc entra en el partit amb el gol de Vera en el minut 47, essent el domini altern fins als minuts 67 i 86 en que el domini local va ser mes progressiu en que marcaren Boadella i Santoschris, i ja al final del període reglamentari, minut 89 Diambang va deixar el resultat definitiu de 4 a 2. El comportament dels 2 equips sobre el terrenys de joc va esser molt correcte, ajudant en aquest sentit al col•legiat Sr. Buzgar, Adrian a tenir un bon arbitratge. Miralcamp a 25 d’abril de 2015 Àngel Solé


CF Bellvis 3-1 Miralcamp CF

2015-05-03

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : D.

Crónica :


Miralcamp CF 0-2 CF Arbeca

2015-05-09

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : D.COBO MORENO

Crónica : CF Miralcamp 0 CF Arbeca 2, Els visitants sense immutar-se s’emporten el tres punts del municipal de Miralcamp, els locals que han rebut un gol del Arbeca en cada part 26’ i 49 amb un doblet de Perera, res han pogut fer els locals per remuntar un partit que ben aviat s’ els ha posat costa amunt a pesar de intentar-ho una i un altra vegada, ha tornar a patir per evitar el descens, ja que es porten dos partits sense guanyar.


CE La Fuliola 0-4 Miralcamp CF

2015-05-17

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : D.

Crónica : Magnifica “matine” de futbol jugada pel Miralcamp a Fuliola amb un resultat espectacular 0-4 els locals no han pogut vèncer la força amb que el Miralcamp a saltat al terreny de joc, quatre gols son una bona renta per emportar-se els tres punt que tanta falta li feien al Miralcamp, ja els tenim i ben suats però contents i ha esperar al Tàrrega per acabar de consolidar la nostra posició, enhorabona!!! El Miralcamp 4 apunta capa dalt Fuliola 0


Miralcamp CF 3-0 CE Escola F Tarrega

2015-05-23

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : D.Torres Hoyas, Alex

Crónica : El Miralcamp s’allunya de les posicions de descens a falta de un unic partit la setmana que be, la victoria clara d’avui dels locals devant de la E.F. Tàrrega amb el resultat de 3-0 fa pensar en aquesta desitjada salvació. El partit de molt bon “flair play” ha estat molt disputat per el locals que han marcat tres magnifics gols de: Bouzidi 13’ Villalba 40’ i Camara al 58’ destacar la bona actuació del porter del Miralcamp Hamri que ha Salvat totes les intervención cara a porteria del Tàrrega


UE Guissona B 1-1 Miralcamp CF

2015-05-31

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : D.Callejas Guerrero, Xavie

Crónica : Camara, al minut 87 amb un magnífic gol empata a un el partit i donar al Miralcamp, la permanència assegurada, tot l’equip del Miralcamp, el cos tècnic i l’afició, ha celebrat aquesta dotzavada posició, el Guissona lluitava per lo mateix i podes mantenir, per això el partit ha segut tant intens tots el 90 minuts, hasta la pluja a fet acte de presencia per refrescar una mica la tensio esportiva, MOLT BE A TOTS, PER AQUESTA VICTORIA QUE ES MOLT MES QUE GUANYAR UN PARTIT, ENHORABONA!!!


Utilizamos cookies propias y de terceros para elaborar información estadística y mostrarte publicidad personalizada a través del análisis de tu navegación, conforme a nuestra política de cookies. El usuario tiene la posibilidad de configurar su navegador pudiendo, si así lo desea, impedir su utilización, aunque debera tener en cuenta que dicha acción podrá ocasionar dificultades en la navegación. Si continúas navegando, aceptas su uso.

AceptarCambiar configuración